Amerikancockerspanielien trimmaajia

 Yhdistyksen kotisivuille jätettyjä trimmausilmoituksia. Tähdellä merkityt ovat ei-jäsenten ilmoituksia (maksettu erikseen).

Päivi Aallonen, Lahti
Puh. 050-5593369
Sähköposti: paivi.aallonen@phnet.fi

Koti- ja näyttelytrimmaukset kaikille roduille.
Arja Ainola, Mäntsälä
Sointulantie 3 as 6, 04620 Mäntsälä
Puh. 040- 58 38 122
Sähköposti: arja.ainola@pp.inet.fi

Amerikancockerspanieleiden koti ja näyttelytrimmauksia, muille roduille kotitrimmauksia.
Myös kissat. Trimmaan Porvoossa ja Mäntsälässä, myös kotikäyntejä.
Marja Arpiainen, Kemi
Vaarakatu 12, 94600 Kemi
Puh. 0400-965057
Sähköposti: marja.arpiainen@luukku.com

Trimmaan spanielit kotiin ja näyttelyyn. Myös muille roduille kotitrimmauksia.
Erica Hagman, Järvenpää
Puh. 050-590 9009
Sähköposti: tutucin@hotmail.com

Kaikkien rotujen trimmausta.

Terhi Korhonen, Helsinki
Puh. 0449993359
Sähköposti: terhikorhonen1@hotmail.com

Amerikancockerspanieleiden koti- ja näyttelytrimmaukset.
 

Tiina Närhi-Jääskeläinen, Pohjois-Savo
Puh. 040-5682164
Sähköposti: tiina@afires.com
Nelly Palonen, Tuusula
Koskipurontie 50, 04390 Jäniksenlinna
Puh. 0500-549649
Sähköposti: nelly.palonen@aqua-stone.com

Kaikkien rotujen trimmaukset.

Riikka Peltokangas, Halsua
Isosaarentie 193
69510 Halsua
Puh: 0409637454
Sähköposti: kennel@metsamarjan.com
Kotisivut: http://www.metsamarjan.com

Kaikkien rotujen trimmaukset.

Marjo Romppanen, Joensuu/Kontiolahti
Puh. 0400 428098
Sähköposti: romppanen.marjo@gmail.com

Spanieleiden koti- ja näyttelytrimmaukset.

Mirka Rosling, Turku ja Lieto
Puh. 040-5580 168
Sähköposti: mirka@bright-spot.net

Leikattavien rotujen trimmaukset.Amerikancockerspanieleiden koti- ja näyttelytrimmaukset. Kaikkien leikattavien rotujen kotitrimmaukset.

Piia Sova, Oulu (Kello)
Puh. 040-5374870
Sähköposti: piia.sova@gmail.com

Amerikancockerspanieleiden kotitrimmaukset.

 

Jenna Tapiomaa, Tampere
Puh. 050 409 5679
Sähköposti: jenna.tapiomaa@hotmail.com
Kotisivut: http://www.rubylockskennel.com/

Amerikancockerspanielien koti- ja näyttelytrimmausta. Muiden rotujen kotitrimmausta.

Susanna Turkki, Mäntyharju
puh. 050-4010846
Sähköposti: susanna83@netti.fi

Amerikancockereiden trimmaukset kotiin ja näyttelyyn, muille roduille kotitrimmausta.
Sanna Vartiainen, Jyväskylä
Puh. 044-569 1992
Sähköposti: sanna_vartiainen@hotmail.com

Kaikkien rotujen trimmaukset.

Trimmausilmoitus

Amerikancockerspanielit ry:n jäsenille ilmoitus trimmauspalveluista on maksuton.

Muille kuin jäsenille ilmoitus maksaa 15 €/vuosi. Summa maksetaan tilille Nordea IBAN FI91 1492 3000 0023 75 , viite 8866. Lähetä ilmoituksen mukana kopio maksukuitista osoitteella jenkkiweb(ät)gmail.com.